Zhrnutie - 29/08/2020 - Závody modelov elektro vetroňov - f5j

SENIOR

  • 2. Rižner Primož
  • 1. Malčík Radek
  • 3. Vostřel Vlastimil

V dňoch 29. a 30. augusta 2020 sa na letisku M.R. Štefánika v Holíči  odlietala medzinárodná súťaž o Pohár mesta Holíč  RC modelov v kategórii F5J.

Do súťaže bolo prihlásených 54 pretekárov ( CZE, CRO. Slovenia, HUN, POL, ITA a SVK ). Niektorí pretekári neprišli a tak lietajúcich bolo 45 pretekárov. ( 43 seniorov a 2 juniori ). V sobotu bolo pekné slnečné počasie a v nedeľu tiež, len na finále začal fúkať vietor. Lietalo sa na 7 základných kôl a 3 finálové lety. Boli vyhodnotení 3 najlepší seniori, 3 najlepší seniori 60+ a najlepší junior.

V kategórii senior sa na prvom mieste umiestnil Malčik Radek ( CZE ) , druhý skončil Rižner Primoš ( Slovenia ) a na treťom mieste sa umiestnil Vostřel Vlastimil ( CZE ).

V kategórii seniori 60+ na prvom mieste skončil Hrabáček Alois ( CZE ), druhý skončil Kosír Damír ( CRO ) a na treťom mieste Kalivoda Ferdinand ( CZE ).

Najlepší junior bol Novotný René ( CZE ).

O občerstvenie sa postarali Pipi gril zo Skalice a o stravu členovia modelárskeho klubu. Veľká vďaka patrí všetkým časomeračom za dobre odvedenú prácu a všetkým, čo sa podielali na organizovaní súťaže.

Celkové výsledky

Výsledky po základných kolách

Výsledky po kolách

Letové skóre

F O T O